четвъртък, юни 18, 2026
БургасОбразование

БСУ бе отличен от обина Бургас за принос в образованието

На 22 май в Конгресния център се проведе тържествена церемония, посветена на честванията за 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура, и на славянската книжовност. По време на събитието Бургаският свободен университет получи грамота за съществен принос в развитието на образованието в града от Община Бургас.

Отличието беше връчено от кмета, г-н Димитър Николов, който изрази благодарност за всеотдайната работа на университета. Специалното отличие прие проф. д-р Милен Балтов, ректор на БСУ, от името на академичното ръководство.

Ръководството на БСУ честити на наградените и пожелава на всички дейци в сферата на образованието, културата и духовността светъл празник.

Източник: https://www.bfu.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Глас свободен
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.