БСУ бе отличен от обина Бургас за принос в образованието
На 22 май в Конгресния център се проведе тържествена церемония, посветена на честванията за 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура, и на славянската книжовност. По време на събитието Бургаският свободен университет получи грамота за съществен принос в развитието на образованието в града от Община Бургас.
Отличието беше връчено от кмета, г-н Димитър Николов, който изрази благодарност за всеотдайната работа на университета. Специалното отличие прие проф. д-р Милен Балтов, ректор на БСУ, от името на академичното ръководство.
Ръководството на БСУ честити на наградените и пожелава на всички дейци в сферата на образованието, културата и духовността светъл празник.
Източник: https://www.bfu.bg

