четвъртък, юни 18, 2026
БургасОбразование

Г-жа Деница Иванова получи специална награда от кмета на Бургас

Дни преди празника на българската просвета и култура и на славянската писменост – 24 май, един от най-обичаните учители в ОУ „Св. княз Борис I” г-жа Деница Иванова бе наградена от кмета на Бургас Димитър Николов за съществен принос в развитието на училището. Отличието бе връчено на официална церемония в Конгресния център.

Събитието е знак на уважение към бургаските учители и преподаватели, които издигат престижа на бургаското образование.

Поздравяваме г-жа Иванова и ѝ желаем все така всеотдайно, с увмивка и обич да води по пътя на знанието своите ученици!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Глас свободен
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.