четвъртък, юни 18, 2026
БургасСпорт

Злато за нашата гимнастичка от 1в клас Анастасия Цанева

Злато за нашата гимнастичка от 1в клас Анастасия Цанева с учители- г-жа Пламена Славова и г-жа Даниела Фералиева.

На 24.06.2025 г. Анастасия Цанева постигна впечатляващ успех на Международния турнир по художествена гимнастика „Купа Алегро“ в град Шумен.

Като състезателка на КХГ „Триумф“, тя завоюва златен медал и първо място в индивидуалното съчетание – резултат от много труд, постоянство и огромна любов към този красив спорт.

С гордост и възхищение я поздравяваме за този блестящ успех.

Бъди все така целеустремена, вдъхновена и борбена, както в училище, така и в спорта!

Източник: https://ou-ngerovbs.com

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Глас свободен
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.